EMVA630ADA470MHA0G
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA630ADA470MHA0G
EMVA630ADA470MHA0G Hakkında
EMVA630ADA470MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 2000 saatlik ömür (85°C'de) sağlar. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanmış olup ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 100 kHz'de 140.4 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü dağıtan, EMI filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V