EMVA500GDA471MLH0S
CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA500GDA471MLH0S
EMVA500GDA471MLH0S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EMVA500GDA471MLH0S, 470 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 1.275 A @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 850 mA @ 120 Hz'dir. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemi ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.275 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V