EMVA500GDA102MLN0S
CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA500GDA102MLN0S
EMVA500GDA102MLN0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVA500GDA102MLN0S, 1000 µF kapasitansına ve 50V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount radial can paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. 100 kHz'de 1.95 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor sürücüleri ve filtre uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. SMD montaj tipi, otomatik üretime uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V