EMVA500ARA331MKE0S
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA500ARA331MKE0S
EMVA500ARA331MKE0S Hakkında
EMVA500ARA331MKE0S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount pakette sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 100 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 600 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve anahat devre tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V