EMVA350ADA470MF60G
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA350ADA470MF60G
EMVA350ADA470MF60G Hakkında
EMVA350ADA470MF60G, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan komponentin 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile ürün, DC power supplies, audio amplifiers, filtering circuits ve timing applications gibi çeşitli elektronik sistemlerde yer alır. 69.12 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtrele sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 69.12 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V