EMVA350ADA220ME55G
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA350ADA220ME55G
EMVA350ADA220ME55G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVA350ADA220ME55G, 22 µF kapasitanslı, 35V rated voltage değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan cihaz, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve zaman sabitleme işlevlerinde kullanılır. 100 kHz'de 44.28 mA ve 120 Hz'de 41 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44.28 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V