EMVA250GDA222MLN0S
CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA250GDA222MLN0S
EMVA250GDA222MLN0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVA250GDA222MLN0S, 2200µF kapasitanslı ve 25V voltaj derecelendirilmiş yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömre sahiptir. 100 kHz'de 1.566A ve 120 Hz'de 1.45A ripple akımını destekler. SMD radyal kasa tipi ile PCB'ye direkt monte edilebilen kompakt bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.566 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V