EMVA160ADA151MF80G
CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA160ADA151MF80G
EMVA160ADA151MF80G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVA160ADA151MF80G, 150µF kapasitesi ve 16V nominal voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür özellikleri sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan komponentin 100 kHz frekansında 118,8 mA, 120 Hz frekansında 110 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, sinyal işleme devrelerinde ve EMI/EMC suppression alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 118.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V