EMVA101GDA331MMN0S
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMVA101GDA331MMN0S
EMVA101GDA331MMN0S Hakkında
EMVA101GDA331MMN0S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasitansli, 100V rated voltaj değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi garantisi vermektedir. 100 kHz'de 1.5 A ve 120 Hz'de 1 A ripple akım değerleri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynağı devre kartları, ses amplifikatörleri, AC/DC konvertörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial, Can SMD paket tipi ile montaj kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V