EMVA101ARA101MKE0S
CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA101ARA101MKE0S
EMVA101ARA101MKE0S Hakkında
EMVA101ARA101MKE0S, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitanslı, 100V rated voltaj ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır. 100 kHz'de 660 mA, 120 Hz'de 440 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipi ile gemi ve endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V