EMVA100ADA220MD55G
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVA100ADA220MD55G
EMVA100ADA220MD55G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVA100ADA220MD55G, 22 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajla tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı bulunmaktadır. 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. 100 kHz'de 28.08 mA ve 120 Hz'de 26 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi geniş bir yelpazdeki elektronik projelerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.08 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V