EMLE160ADA100MD73G
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMLE160ADA100MD73G
EMLE160ADA100MD73G Hakkında
EMLE160ADA100MD73G, United Chemi-Con tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı, 16V rated gerilim ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında stabil işletim yapabilir. 105°C'de 7000 saatlik ömür garanti eder. High frequency'de 27 mA, low frequency'de 18 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, sağlama (decoupling) ve coupling devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Radial can SMD pakete sahip polar kondansatöldür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V