EMLA160ADA471MHA0G
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMLA160ADA471MHA0G
EMLA160ADA471MHA0G Hakkında
EMLA160ADA471MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 470 µF kapasiteli, 16V nominal gerilime sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 160 mOhm empedans değerine ve 3000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve DC filtreleme işlemlerinde kullanılmaya uygun bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V