EMHS800GRA241MKG5S
CAP ALUM 240UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
EMHS800GRA241MKG5S
EMHS800GRA241MKG5S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMHS800GRA241MKG5S, 240µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile çalışır ve SMD radial kan paketi içinde sunulur. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, AEC-Q200 kalifikasyonuna sahiptir. 125°C'de 5000 saatlik ömür ile dayanıklı bir tasarıma ve -40°C ile 125°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 130mOhm ESR değeri ve 1.03A @ 100kHz ripple akım kapasitesi ile güç düzenleme, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile standart uygulamalar için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 515 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V