EMHS630ARA241MKE0S
CAP ALUM 240UF 20% 63V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMHS630ARA241MKE0S
EMHS630ARA241MKE0S Hakkında
United Chemi-Con EMHS630ARA241MKE0S, 240µF kapasitansa ve 63V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına ve 125°C'de 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 170mOhm ESR değeri (100kHz'de) ile 920mA yüksek frekans ve 460mA düşük frekans (120Hz) ripple akımı özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve otomotiv kontrol elektroniklerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 920 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V