EMHS160GRA202MKG5S
CAP ALUM 2000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMHS160GRA202MKG5S
EMHS160GRA202MKG5S Hakkında
United Chemi-Con EMHS160GRA202MKG5S, 2000µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otoomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 70mOhm ESR değeri ve 5000 saat ömrü (125°C'de) ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. 1.16A @ 100kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesi sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları ve invertör devrelerinde etkin şekilde çalışır.
Applications Automotive
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.16 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 696 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V