EMHK350ADA470MF80G
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMHK350ADA470MF80G
EMHK350ADA470MF80G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMHK350ADA470MF80G, 47 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V çalışma gerilimi ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 125°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. ESR değeri 400 kHz'de 300 mOhm olup, 240 mA @ 400 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can SMD paketinde sunulan bileşen, ±20% tolerans ile tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 400kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 400 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V