EMHJ250ADA331MJA0G
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMHJ250ADA331MJA0G
EMHJ250ADA331MJA0G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMHJ250ADA331MJA0G, 330µF kapasitansa sahip SMD montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikaları ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 120 mOhm ESR değeri ve 550 mA yüksek frekans ripple akım kapasitesi sunmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 125°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, filtreleme devreleri ve otomotiv kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V