ELXZ100ELL682ML30S
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELXZ100ELL682ML30S
ELXZ100ELL682ML30S Hakkında
ELXZ100ELL682ML30S, United Chemi-Con tarafından üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6800 µF kapasitans değeri ve 10V rated voltaj ile güç kaynakları, ses işleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Radial, can tipi pakette sunulan komponent, through-hole montajı destekler. 19 mOhms impedans değeri düşük frekans uygulamalarında etkin filtre performansı sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 105°C'de 8000 saatlik ömürlü tasarımıyla otomotiv endüstrisine yönelik olarak AEC-Q200 standardını karşılamaktadır. ±20% kapasite toleransı ile sunulan kondansatör, 100 kHz'de 3.01 A ve 120 Hz'de 2.5585 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 6800 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5585 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V