ELXY500ELL331MK20S
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELXY500ELL331MK20S
ELXY500ELL331MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXY500ELL331MK20S, 330µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 59 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, low-frequency (120 Hz) uygulamalarda 595 mA, high-frequency (100 kHz) uygulamalarda 1.19 A ripple akımı sınırında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 595 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V