ELXY100ELL682ML35S
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELXY100ELL682ML35S
ELXY100ELL682ML35S Hakkında
ELXY100ELL682ML35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardını karşılamaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 22 mOhm impedans değeri, 100 kHz'de 2.55A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 6800 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1675 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V