ELXV101ELL561MM35S
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELXV101ELL561MM35S
ELXV101ELL561MM35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXV101ELL561MM35S, 560µF kapasitanslı 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kutulu tasarımı ile through-hole PCB montajına uygun olup, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 kalifikasyonuna sahiptir. 52 mOhms empedansı ile düşük direnç sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi vardır. 100 kHz'de 1.99A, 120 Hz'de 995 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.99 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 995 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V