ELXV100ELL822ML40S
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELXV100ELL822ML40S
ELXV100ELL822ML40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXV100ELL822ML40S, 8200µF kapasitansa ve 10V rated gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanan bu bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ve AEC-Q200 sertifikasyonu sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 18 mOhms düşük impedans, 3.11 A @ 100 kHz ve 2.6435 A @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığında hizmet vermektedir. Through Hole montaj tipi sayesinde standart PCB uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 8200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.11 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6435 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V