ELXS501VSN471MA60S
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS501VSN471MA
ELXS501VSN471MA60S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS501VSN471MA60S, 470µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 50 kHz'de 2.9A, 120 Hz'de 2.03A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9029 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V