ELXS501VSN151MR35S
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS501VSN151MR35S
ELXS501VSN151MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS501VSN151MR35S, 150 µF kapasitanslı, 500 V değerlendirilmiş gerilim ile 5000 saat ömre sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 50 kHz'de 1.49 A, 120 Hz'de 1.04 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında güvenli çalışır ve ±20% toleransta üretilmiştir. Endüstriyel devreler, güç kaynakları ve kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4872 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V