ELXS501VSN121MA25S
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXS501VSN121MA25S
ELXS501VSN121MA25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS501VSN121MA25S, 120 µF kapasitanslı, 500V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kompponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.2584 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V