ELXS451VSN221MR30S
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXS451VSN221MR30S
ELXS451VSN221MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS451VSN221MR30S, 450V voltaj değerine sahip 220µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin, 105°C'de 5000 saatlik ömrü bulunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 120 Hz'de 1.18A ve 50 kHz'de 1.6874A ripple akım değerlerine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6874 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V