ELXS451VSN181MR25S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS451VSN181MR25S
ELXS451VSN181MR25S Hakkında
ELXS451VSN181MR25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 180 µF kapasiteli, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaja uygundur. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (105°C'de) sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya dayanıklıdır. 50 kHz'de 1.5158 A ve 120 Hz'de 1.06 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5158 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V