ELXS451VSN181MQ35S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS451VSN181MQ35S
ELXS451VSN181MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS451VSN181MQ35S, 180 µF kapasitansa ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömüre sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışan cihazlara uygun olup, through-hole montajı için tasarlanmıştır. 50 kHz'de 1.5158 A ve 120 Hz'de 1.06 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5158 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V