ELXS451VSN121MP35S
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS451VSN121MP35S
ELXS451VSN121MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS451VSN121MP35S, 450V rated gerilimde 120 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 1.1869 A (50 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 830 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1869 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V