ELXS421VSN471MR50S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXS421VSN471MR50S
ELXS421VSN471MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS421VSN471MR50S, 470µF kapasitansı ve 420V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile tasarlanmıştır. 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve enerji dönüştürücüleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V