ELXS421VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS421VSN121MP30S
ELXS421VSN121MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS421VSN121MP30S, 420V rated voltajda 120µF kapasitansa sahip bir radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipiyle through hole uygulamalarına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisiyle tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 1.1583 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC-DC konverter uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1583 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V