ELXS421VSN101MP25S
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS421VSN101MP25S
ELXS421VSN101MP25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS421VSN101MP25S, 100µF kapasitansında 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tasarımına sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, yüksek voltaj devrelerinde filtreleme, güç kaynakları ve invertör gibi endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılan bu kondansatör, 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V