ELXS401VSN271MP50S
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS401VSN271MP50S
ELXS401VSN271MP50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS401VSN271MP50S, 270 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu polar kondansatör, radial snap-in kasa tipinde temin edilmektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransla üretilen komponent, 120 Hz'de 1.32A ve 50 kHz'de 1.8876A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve enerji depolama devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8876 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V