ELXS401VSN181MP35S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS401VSN181MP35S
ELXS401VSN181MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS401VSN181MP35S, 180µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolaylıkla bağlanabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. 50 kHz'de 1.46A ve 120 Hz'de 1.02A ripple current kapasitesi bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4586 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V