ELXS401VEN331MQ40S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXS401VEN331MQ40S
ELXS401VEN331MQ40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS401VEN331MQ40S, 330µF kapasitans değerine sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.1021A, 120 Hz'de 1.47A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile gücü elektrik, ses, endüstriyel ve otoomotiv uygulamalarında filtre, bypass ve güç depolama amaçlarında tercih edilir. Through-hole montaj tipinde sunulan bileşen aktif parça statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1021 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V