ELXS3B1VSN331MR25S
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS3B1VSN331MR25S
ELXS3B1VSN331MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS3B1VSN331MR25S, 330 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için tasarlanmış radial can snap-in paketinde sunulan bu komponent, geniş bir sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi ile uzun dönem güvenilirliği sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 50 kHz'de 2.0449 A ve 120 Hz'de 1.43 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0449 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V