ELXS3B1VSN331MP40S
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS3B1VSN331MP40S
ELXS3B1VSN331MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS3B1VSN331MP40S, 330 µF kapasitans değerine sahip radial çıkışlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve snap-in montaj tipi ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, inverter ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. 50 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V