ELXS251VSN331MP30S
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS251VSN331MP30S
ELXS251VSN331MP30S Hakkında
United Chemi-Con ELXS251VSN331MP30S, 330 µF kapasitansına sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür ömrü sunar. 50 kHz'de 1.935 A ve 120 Hz'de 1.29 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.935 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V