ELXS201VSN821MP45S
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS201VSN821MP45S
ELXS201VSN821MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS201VSN821MP45S, 820 µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile yapılmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 3.255A ve 120 Hz'de 2.17A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey olarak montajlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.255 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V