ELXS201VSN681MR25S
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS201VSN681MR25S
ELXS201VSN681MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS201VSN681MR25S, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu kondansatör, radial snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır ve through-hole uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans aralığında çalışan komponent, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 5000 saatlik ömre sahiptir. 50 kHz'de 3.09A ve 120 Hz'de 2.06A ripple akımı özellikleri ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.09 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V