ELXS201VSN102MQ40S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS201VSN102MQ40S
ELXS201VSN102MQ40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS201VSN102MQ40S, 1000 µF kapasitansa sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 50 kHz'de 3.675 A ve 120 Hz'de 2.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montajı destekler ve aktif ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.675 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V