ELXS181VSN182MA35S
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS181VSN182MA35S
ELXS181VSN182MA35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS181VSN182MA35S, 1800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipinde sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 50 kHz'de 5.52 A ve 120 Hz'de 3.68 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.52 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V