ELXS161VSN182MR40S
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS161VSN182MR40S
ELXS161VSN182MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS161VSN182MR40S, 1800 µF kapasitansı ve 160 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 5.355 A ve 120 Hz'de 3.57 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.355 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V