ELXS161VSN182MQ50S
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS161VSN182MQ50S
ELXS161VSN182MQ50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS161VSN182MQ50S, 1800 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve low-frequency energy storage sistemlerinde kullanılır. 50 kHz'de 5.1A ve 120 Hz'de 3.4A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V