ELXS161VSN182MA30S
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS161VSN182MA30S
ELXS161VSN182MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS161VSN182MA30S, 1800µF kapasitansı ve 160V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür süresi (-25°C ile 105°C arasında çalışabilir) özelliği sayesinde endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir. 50 kHz'de 5.43A ripple current taşıma kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.43 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V