ELXS161VSN152MR35S
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXS161VSN152MR35S
ELXS161VSN152MR35S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ELXS161VSN152MR35S, 1500 µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in monte tipi kasa ile PCB'ye kolaylıkla monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabildir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 4.755 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 3.17 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.755 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V