ELXS161VSN102MP40S
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXS161VSN102MP40S
ELXS161VSN102MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXS161VSN102MP40S, 1000 µF kapasitansa ve 160 V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış bu bileşen, through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanabilmektedir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Yüksek frekansta (50 kHz) 3.525 A ve düşük frekansta (120 Hz) 2.35 A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devreleri başta olmak üzere kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.525 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V