ELXR351LGN392MDD0U
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ELXR351LGN392MDD0U
ELXR351LGN392MDD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXR351LGN392MDD0U, 3900 µF kapasitansa sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltaj filtreleme devrelerinde kullanılır. Chassis mount tipinde vida terminalleri ile sabit montaj sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ve 23.24A ripple akımı kapasitesi (@3kHz) ile darbe yüklü uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.24 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V