ELXQ451VSN391MA40S
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXQ451VSN391MA40S
ELXQ451VSN391MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXQ451VSN391MA40S, 390 µF kapasitansa ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (105°C'de) özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda filtre, energy storage ve ripple current suppression işlevleri görmektedir. 50 kHz'de 2.4739 A ve 120 Hz'de 1.73 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4739 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V